DAAG125-90Y Vezetéskes sarokcsiszoló 900W
| Teljesítmény | 900 W |
|---|---|
| Tápfeszültség | 230V/50HZ |
| Fordulatszám | 11000 rpm |
| Tárcsa átmérője és lyukmérete | 125mm*1.5mm |
| Kapcsolók | Biztonsági, szabvány |
| Csatlakozó | VDE típusú, szabvány |
| Kábel hossza | 2 m |
| Méretek | 31×14,5×12 cm |
| Súly | 2,2 kg |
Kategóriák: Barkács, Elektromos kéziszerszámok, Összes termékCikkszám: DAAG125-90Y
Kompakt méret
A legnehezebben elérhető helyeken végzett munkához.
Keskenyített géptest
A kényelmesebb fogás érdekében.
„DAAG125-90Y Vezetéskes sarokcsiszoló 900W” értékelése elsőként Válasz megszakítása